strona glowna

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

25 września 2022 r.

1. Dziękuję rodzinie p. Alfreda Wenzel oraz p. Huberta Góra za troskę o czystość w naszym kościele za ofiarę w miejsce kwiatów. Dziękuję też państwu Bazal za tak piękne kwiaty Teraz proszę rodziny p. Ryszarda i p. Daniela Baumgard

2. Już w sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele odbywać się będzie o godz. 17.30. Natomiast w Niedziele o godz. 15.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Różaniec będzie o 17.30

4. W sobotę o 900 będzie spotkanie dzieci Pierwszokomunijnych.

5. Nie będzie natomiast w piątek spotkania przed Bierzmowaniem.

6. Zapowiedzi:

II. Bartłomiej Weier, kawaler, zam. par. Półczno
Daria Głodowska, panna, zam. par. Nakla

7.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 28 IX – św. Wacław (ok. 903-935?), książę czeski, który zginął za wiarę w Chrystusa z rąk swego brata, poganina; jest patronem Czech.

• 29 IX – Święci Archaniołowie: Michał, Gabriel i Rafał, najwięksi wśród aniołów z powodu szczególnych zadań, jakie Pan Bóg im powierza.

• 30 IX – św. Hieronim (ok. 345-419 lub 420), prezbiter, doktor Kościoła, któremu zawdzięczamy tłumaczenie Pisma Świętego na język łaciński.

• 1 X – św. Teresa od Dzieciątka Jezus (1873-1897), dziewica i doktor Kościoła, patronka misji katolickich.

• 2 X – Święci Aniołowie Stróżowie, nasi niebiescy opiekunowie.

Nasza Parafia

Pielgrzymki