Żywy Różaniec

Przez Maryję do Jezusa!!!

W naszej parafii istnieją trzy Róże Żywego Różańca skupiające 60 członkiń. Poprzez modlitwę różańcową chcemy zmieniać ten świat w Królestwo Jezusa i Maryi. Wierzymy, że właśnie poprzez modlitwę wypraszamy dla Kościoła, naszej Ojczyzny i całego świata łaski, dzięki którym rozwijają się zgodnie z Bożymi zamiarami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Spotykamy się w naszym kościele parafialnym w każdą pierwszą środę miesiąca na Mszy św. o godz. 1800. Po Mszy św. wspólnie odmawiamy Różaniec, a po nim udajemy się na wspólne spotkanie do klubu. Pomagamy też w wielu przedsięwzięciach parafialnych (np. przygotowujemy śniadanie dla dzieci po Mszach św. roratnich w Adwencie). Zachęcamy również by do nas dołączyć. To bardzo radosne móc wspólnie działać dla wspólnego dobra zgodnie w Najśw. Sercem Pana Jezusa i Niepokalanym Sercem NMP.

I Róża Różańcowa

pod wezwaniem św. Barbary – Półczno